Historie

Naše zkušenosti mají dlouhou historii, protože jsme je sbírali od dostihových koní, přes turistické haflingy, ČT a araby až po závodní westernová plemena americké painty a quartery. Byla to dlouhá cesta, která nás stála mnoho času a úsilí. Ale jsme upřímně rádi, že jsme se se svou vytrvalostí, a hlavně neústupností dostali tam, kde jsme dnes i přes nepřízeň osudu.
Za téměř dvacet let práce s různými koňmi a lidmi kolem nich ve vás zůstane mnoho poznání, které teď můžeme zúročit ve službách pro naše klienty…
Myslím tím fyzicky, neboť v myšlenkách jsme hledali vhodné místečko už několik let pozpátku. Po dlouhém představování si nového ranče (fantazii jsme museli opravdu popustit zcela nezřízeně uzdu), jsme koupili v Zádveřicích (na trase Zlín-Vizovice-Vsetín) bývalou zemědělskou usedlost, která byla vyhořelá, rozpadlá a příšerně zarostlá. My jsme se ale do té „šílenosti“ zamilovali a už nás to neopustilo. Postupně několik let jsme opravovali, přistavovali a zkrátka zlidšťovali nové bydlení pro nás a naše čtyřnohé přátele. Po šesti letech únavných mašinériích s úřady, stavebními firmami a bankami se nám podařilo přestěhovat se.